نتایج جستجو برای عبارت :

تمرین نیروی حال از اکهارت تولی

انتشارات نامک منتشر کرد: اکهارت تلی در سال 1997 در 29 سالگی، هنگامی که در مقطع دکترا در دانشگاه کمبریج مشغول به تحصیل بود و در عین حال از اضطراب و افسردگی شدیدی رنج می‌برد. شبی، به ناگهان انقلاب حال پیدا می‌کند و به نگاه و واقعیتی دیگر می‌رسد.
ادامه مطلب
کتاب صوتی تمرین نیروی حال
*دومین کتاب صوتی پرفروش در ایران*
نویسنده: اکهارت تول / گوینده: نیما رئیسی
کتاب صوتی «تمرین نیروی حال» را با صدای گرم «نیما رئیسی» می‌شنوید. کتاب صوتی «تمرین نیروی حال» نوشته‌ی «اکهارت تول» و برگردان «فاطمه مشایخی» است. اکهارت تول در این کتاب، شرح‌حال خود را روایت می‌کند و شرح میدهد...
برای دانلود کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
درمورد شرایط حال حاضر ومواجهه با #ترس_آیا من به چیزها فکر میکنم یافکر کردن خود به خودی اتفاق می افتد؟
سوال:من برای از دست دادن سرمایه ام در بازار بورس،برای بیمار شدن یااز دست دادن کسی که دوستش دارم. می ترسم.چطور میتونم بااینها کار بیام.
ادامه مطلب
به دنبال آرامش نگردید، 
در پى هیچ حالتى به جز حالتى که اکنون در آن هستید نباشید، 
وگرنه تضاد درونى و مقاومت ناآگاهانه در خود ایجاد مى کنید. 
از این که در آرامش نیستید، خود را ببخشید. 
همین که نا آرامى خود را به طور کامل بپذیرید، 
عدم آرامش شما به آرامش تبدیل مى شود. 
هر چیزى را که به طور کامل بپذیرید، 
شما را به مقصد، 
به آرامش مى رساند. 
این معجزه تسلیم است. 
هنگامى که آنچه را که هست مى پذیرید، 
یکایک لحظات،
 بهترین هستند.
 این پذیرش، 
همان رو
اکهارت تُله (به آلمانی: Eckhart Tolle) (زاده ۱۶ فوریه ۱۹۴۸ در آلمان) نویسنده و معلم معنوی آلمانی‌الاصل کانادایی است. او پس از انتشار دو کتاب پرفروش نیروی حال و زمین نو به شهرت رسید.
در سال ۲۰۱۱ از سوی Watkins Review به عنوان تأثیرگذارترین شخصیت معنوی جهان معرفی شد. در سال ۲۰۰۸ ستون‌نویس نیویورک‌تایمز او را محبوب‌ترین نویسنده کتاب‌های معنوی نامید. تولی ادعا می‌کند که بیشتر سال‌های زندگی‌اش را تا پیش از ۲۹ سالگی، که دستخوش یک دگرگونی درونی شد،

«آیا شما یک «منتظر» همیشگی هستید؟ چه مدت از زندگی خود را به انتظار کشیدن می‌گذرانید؟ انتظار برای تعطیلات بعدی، شغل بهتر، بزرگ شدن بچه‌ها، یک رابطه پرمعنا، موفقیت، پولدار شدن، مهم شدن یا روشن بین شدن. چندان نامتعارف نیست که اشخاص همه عمر را به انتظار شروع زندگی سپری کنند. انتظار، یک حالت ذهنی ست و در اصل به این معناست که شما آینده را می‌خواهید و اکنون را نمی‌خواهید. آنچه را دارید نمی‌خواهید و آنچه را ندارید می‌خواهید. با هر نوع انتظار،
تمام موهبت‌هایی که نزد ماست از آنِ ما نیست بلکه از آنِ خداست.
خداوند هیچ‌گاه چیزی را به مالکیت کسی درنیاورده است. هر آنچه داری عاریه است؛ چه کالبد تو باشد چه روح تو، احساس تو یا توانایی‌هایت؛ دارایی‌هایت و آبرو و اعتبارت، دوستان و روابطی که داری، خانه و کاشانه ات؛ همه چیز. اگر خود را مالک آنچه نزد من است بدانم، طغیان می‌کنم. ثروت هرگز عقل و کمال نمی‌آورد.   ( از کتاب: مکاشفات. نوشته‌ی: مایستر اکهارت)
 دانلود کتاب نیروی حال فارسی

دانلود فایل

21 کتاب مهمی که خواندن آنها زندگی من را متحول کرد | بهداد بخشیbbakhshi.com › 21-کتاب-مهمی-که-خو... Translate this page Apr 20, 2018 - کتاب های ارززشمندی که امروز در سایت مهارت افزایش اعتماد به نفس به شما معرفی ... همین الان که در حال نوشتن این مطلب مهم هستم در حال گوش دادن به کتاب ... کتاب نیروی اعتماد به نفس : نویسنده برایان تریسی : مترجم دکتر ..
دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز - ...fidibo.com › روانشناسی › خودشناسی و خودسازی رتبه: ۳٫۳ - ‏۹ رأیخرید و دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز مترجم فاطمه سادات ... دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال | اثر اکهارت تول | با صدای نیما رئیسی ...
دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول - دیوید دی ...www.ketabrah.ir › کتاب صوتی › روانشناسی و موفقیتکتاب صوتی از حس
کتاب صوتی از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز - ...fidibo.com › روانشناسی › خودشناسی و خودسازی رتبه: ۳٫۳ - ‏۹ رأیخرید و دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز مترجم فاطمه سادات ... دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال | اثر اکهارت تول | با صدای نیما رئیسی ...
دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول - دیوید دی ...www.ketabrah.ir › کتاب صوتی › روانشناسی و موفقیتکتاب صوتی از حس
قادر نبودن به توقف فکر ، گرفتاری وحشتناکی است 
اما از آن جا که همه از آن رنج می‌بریم ، متوجه آن نیستیم و آن را حالتی متعارف می‌پنداریم ... هنگامی که فکر محو می‌شود شما در جریان ذهنی خود یک وقفه، یا به عبارت دیگر یک گسستگی یا » بی ذهنی « را تجربه می‌کنید. در ابتدا فاصله ها کوتاه هستند و شاید چند ثانیه طول بکشد ، اما به تدریج طولانی می‌شوند . هنگام بروز این وقفه ها در خود سکوت و آرامش خاصی احساس می‌کنید.
متن بالا برشی بود از کتاب«تمرین نیروی حال
در حضور ناب ، تو از رابطه صرف فراتر می روی.
در حضور ناب ، تو " حضور " حقیقت خویش را هم در صورت خویش و هم در صورت همه چیز و همه کس مشاهده می کنی ...
هنگامی که به ساحت یگانگی میرسی ،عشق حقیقی ، توجه حقیقی و شفقت حقیقی می شکفد.

جهانی نو از "اکهارت تله"
هر مخلوقی یک کلمه از خداست .
"اکهارت تله "

خوب زندگی کردن ، بهترین انتقام است.
"جورج هربرت"

هیچ کس دوست شما نیست،هیچ کس دشمن شما نیست،همه معلم شما هستند.
"فلورانس اسکاول شین"

من فقط یک وظیفه می شناسم و آن دوست داشتن است.
"آلبرکامو"
انیشتین گفته است: می‌خواهم از منظر خدا به زندگی نگاه کنم؛ هدف من این است. باقی همه اموری جزیی و بی‌اهمیت‌اند.

پی‌نوشت یک: منظر خدا، آگاهیِ فارغ از ذهنیت و فکرهاست.
توصیه یک: اگر می‌خواهید بیشتر راجع به آگاهی فارغ از ذهنیت و فکر‌ها بدانید کتاب ( زمینی نو- اثر اکهارت تول) را بخوانید.
توصیه دو: حتما کتاب معرفی شده را بخوانید.
راهنمایی: کتاب فوق در فیدیبو به صورت صوتی و نوشتاری موجود است. که البته خود بنده نسخه صوتی را گوش کردم.
عادات ذهنی ما حقایق را پشت حجاب مخفی می کنند...
اگر این حجاب کنار برود آنگاه صدای نفس باغچه نیز شنیده می شود...
من صدای نفس باغچه را می شنوم.
روح من در جهت تازه اشیا جاریست
روح من کم سال است
او میخواهد همه تر و تازه زیستن را بیاموزند.
و در هر لحظه از نو بدنیا بیایند
زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
باید همواره درکی تازه از زندگی و اشیا داشته باشی...
باید از همذات پنداری با فکرها و احساسات رها شوی
الآن ساعت 2:37 دقیقه ی بامداد سه شنبه ست..و من تو حسی تشکیل شده از شورو شعف،شادی،بی حسی و کرختی،گشادگی قلبو مورمور شدن پاها هستم..یه گزگز خوشایند عجیب که از وسط قلبم شروع میشه،،به  برق گرفتگی لذت بخش تبدیل و میرسه به انگشتان پاهام... نمیدونم تونستم حالمو توصیف کتمو حجم حسی که نامی براش ندارمو??
و دلیل ایجاد این حس در من?
حین خوندن کتاب قدرت حال این حس بهم دست داد...
وقتی صفحاتیش رو میخونم که گویی خودم نوشتم!!
وقتی به راهکارهای پیشنهادیش میرسم که خو
صدای کلاغ‌ها، نیمکت خلوت پارک، یک ساعت قبل از غروب.ماجرا مربوط به پاییز سال ۹۲ می‌شه. تلاش می‌کنم اون رو به شکل یک داستان معرفی کنم، به این امید که خودم هم بتونم روزی به عنوان یک داستان بپذیرمش. قبل از روایت ماجرا مایلم به این نکته اشاره کنم که هیچوقت در طول زندگیم از دروغ گفتن ابایی نداشتم و اتفاقاً یکی از ویژگی‌های اصلی و همچنین از معدود توانایی‌هام همیشه همین دروغ گفتن بوده و البته این نباید اینطور برداشت بشه که حالا هم در حال دروغ گفتن
ابراهیم (١٩٩٦-١٨٢١ ق م) نخستین پدرشاه یهود و پیامبر مورد احترام ادیان ابراهیمی
موسی (-١٤٠٧ ق م) پیامبر یهود
اخناتون (آمنحوتپ چهارم) (-١٣٣٥ ق م) فرعون مصر از دودمان هجدهم و مبلغ یکتاپرستی
زرتشت (٦٣٠-٥٥٣ ق م) فیلسوف و پیامبر ایرانی دین مزدیسنی
مهاویرا (٥٩٩-٥٢٧ ق م) بنیان‌گذار هندی آئین جاینیزم
لائوتسه (٦٠١-٥٣١ ق م) فیلسوف چینی و بنیان‌گذار تائوئیسم
بودا (٥٦٣-٤٨٣ ق م) فیلسوف هندی و بنیان‌‌گذار دین بودایی
کنفوسیوس (٥٥١-٤٧٩ ق م) فیلسوف چینی
سقراط
انسان مدرن سازمانی واقعا چقدر بیمار است؟ منظور
انسان منزوی، خودشیفته، بدون ارتباط با دیگران، بی علاقه به زندگی و فقط علاقمند به
خرت و پرت و کسی است که از داشتن یک اتومبیل مسابقه، بیشتر از داشتن یک همسر لذت می
برد. از یک جهت می توان گفت که او کاملا بیمار است: بسیار می ترسد، احساس ناامنی می
کند و نیازمند آن است که دیگران دائما خودشیفتگی او را تأیید کنند. از سوی دیگر این
احساسات در کل مردم یک جامعه، کم و بیش وجود دارد، ولی به این دلیل نمی شود گفت ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زنبورستان