نتایج جستجو برای عبارت :

نحوه پاک کردن کش در مرورگر Opera

Opera
 مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذاشت . اجزای اصلی اپرا عبارتند ا
دریافت
حجم: 9.6 مگابایتتوضیحات: Opera مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذا
Opera 65.0.3467.48 Win مرورگر اپرا
نسخه جدید اپرا + فیلترشکن
قالب 20 سایت اسکریپت و قالب

Opera
 مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، ب
 مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ ها، دریافت و ارسال نامه‌ های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اپرا برای رایانه‌ های شخصی، تلفن‌ های همراه و تبلت‌ ها به طور رایگان عرضه می‌ گردد.
اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌ نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذاشت. اجزای اصلی اپرا عبارتند ا
اگه دنبال راهی برای افزایش درآمدین ولی راهی براش پیدا نکردین نا امید نشید من به شما سایتی رو پبشنهاد میدم که میتونید تو خونه با یه کامپیوتر یا لپ تاب و یه اینترنت که این روزا همه دارن به درآمد برسین.کافیه وارد لینک زیر بشید و ثبت نام رایگانتونو انجام بدین و ازش پول در بیارید.بهتره با مرورگر opera وارد بشین که تو خودش ف ی ل ت ر شکن هم داره
https://get.cryptobrowser.site/3152276
مختصری درباره Cache مرورگرها:
کَش‌های (Caches) مرورگر یا به اصطلاح Temporary Internet Files به معنای “فایل‌های موقت اینترنتی”، فایل‌های موقتی‌ای که درواقع کپی‌هایی از فایل‌های مرورشده قبلی مانند تصاویر هستند و در مرور سریع‌تر اینترنت به کاربر کمک می‌کنند. برای مثال، کش‌های تصاویر در حین مرور یک صفحه در کامپیوتر به صورت محلی (Local) ذخیره می‌شوند و زمانی که کاربر قصد مرور همان صفحه با همان تصاویر (یا یه صفحه دیگر با همان تصویر) را دارد، مرورگر فایل کش
مرورگر اپرا برای ویندوز+VPN
Opera 62.0.3331.72 Windows+VPN

سرعت بسیار بالا در اجرای نرم افزار، بارگذاری سریع صفحات، و حفظ امنیت و حریم شخصی کاربر، از مهم ترین قابلیت های مرورگر اینترنت Opera هستند.
...
...برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
Opera
مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذاشت. اجزای اصلی اپرا عبارتند از
Opera
 مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب
این مسابقه کی برگذار می شود؟
این مسابقه از همین اکنون آغاز می شود و شما تا تاریخ 1398/05/31 بازی خود را به ما تحویل دهید.
بازی را چگونه باید تحویل داد؟
شما می تواند بازی خود را در یکی از آپلود سنتر ها آپلود کرده و برای ما لینک آن را بفرستید.
چند نمونه آپلود سنتر:
بیان باکس
پیکو فایل
مگا
با چه موتوری باید بازی را ساخت؟
هر موتوری که دوست دارید.
چه جایزه ای به برنده داده می شود؟
تمام بازی هایی که در این مسابقه شرکت کنند در وبلاگ به طور عمومی قرار داده می
Mozilla Firefox مرورگری امن قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالا میباشد. نسخه جدید این مرورگر با نام Mozilla Firefox Quantum با سرعت 2 برابر نسبت به نسخه های پیشین و مصرف کمتر رم تا حدود 30% منتشر شده است. مرورگر محبوب فایرفاکس را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است.توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز
خیلی ها بازی یوهاهاها رو قبلا دیده بودند و بازی کرده بودند. من در این پست آموزش ساخت بازی یوهاهاها رو قرار می دم.این آموزش به درخواست یکی از دنبال کنندگان ضبط شد:

اگر شما هم درخواستی دارید در بخش "اطلاعات و ارتباطات" به من بگید.

این فیلم آموزشی در آپارات قرار داده شده است:

مشاهده در آپارات

فایل های تمرینی هم اینجا قرار دادم:

دانلود از بیان باکس

چندوقت پیش یه سری آهنگ دانلود کردم از کالکشن بهترین‌های دهه‌ی هشتاد یکی از سایتا. هیچوقت بیلی جین رو با دقت گوش نداده بودم. بیلی جین و چندتا آهنگ دیگه. یه حس عجیب و غالبا دوست‌داشتنیه. انگار نشنیده میدونم چی‌میخواد بگه. خلاصه که فهمیدم اسمش آنمویاس. 
+بیلی جین، راک این د کزبا، توی سُلجر، فِیث، مِینیَک، آی وانا دنس ویت سام بادی.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب
مرورگرهای اینترنتی
google chrome - firefox - opera - brave
انتخاب من opera  نسخه اصلی دانلود از google play
تقویم 
google calender - باد صبا 
انتخاب من هر دو برنامه کنار هم  
دانلود باد صبا از مایکت
مدیریت فایل
files by google-cx file explorer
file by google انتقال فایل هم دارد مثل shareit و zapya
نمایش عکس و فیلم 
google photos - piktures - memoria - 
انتخاب من google photos
سرعت google photos خیلی خوبه 
ویرایش عکس 
google snapseed
پخش  آهنگ
انتخاب من musicolet
پیام رسان تحت اینترنت 
whatsapp
پشتیبان گیری از عکس و فایل ها
google drive 
دیکشنری 
تحل
مرورگرهای اینترنتی
تقویم 
دانلود باد صبا از مایکت
مدیریت فایل
انتخاب من : cx file explorer و files by google
نمایش عکس و فیلم 
انتخاب من google photos
ویرایش عکس 
google snapseed
پخش  آهنگ
انتخاب من musicolet
پیام رسان تحت اینترنت 
whatsapp
google drive 
مرورگرهای اینترنتی
تقویم 
دانلود باد صبا از مایکت
مدیریت فایل
انتخاب من : cx file explorer و files by google
نمایش عکس و فیلم 
انتخاب من google photos
ویرایش عکس 
google snapseed
پخش  آهنگ
انتخاب من google play music
پیام رسان تحت اینترنت 
whatsapp
google
حجم: 36.6 مگابایتدریافت با لینک مستقیمتوضیحات:Apple Safariشرکت Apple همیشه در زمینه‌ی ارائه‌ی محصولات رایانه‌ای اعم از سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موفق بوده است. این بار این شرکت در نزاع بین مرورگرها وارد شده و مرورگر اختصاصی سیستم عامل خود را تحت سیس تم عامل ویندوز ارائه کرده است. بارزترین ویژگی تمامی محصولات شرکت. در نگاه اول باید گفت که این مرورگر برروی دو پلتفرم سیستم عامل ها یعنی ویندوز و مکینتش قابل بهره برداری بوده و ضمن این که می توان از آن بر
خیلی ها بازی یوهاهاها رو قبلا دیده بودند و بازی کرده بودند. من در این پست آموزش ساخت بازی یوهاهاها رو قرار می دم.این آموزش به درخواست یکی از دنبال کنندگان ضبط شد:

اگر شما هم درخواستی دارید در بخش "اطلاعات و ارتباطات" به من بگید.
پیشنمایش:

این فیلم آموزشی در آپارات قرار داده شده است:

مشاهده در آپارات

فایل های تمرینی هم اینجا قرار دادم:

دانلود از بیان باکس
قیمت کولر گازی 30000 ال جی - بانه انتخاب
قیمت کولر گازی 30000 ال جی {اینورتر و کم مصرف با گرید A+++}کولر گازی 18000 ال ... اگر شما قصد تهیه و خرید کولر گازی 24000 ال جی در بانه را دارید لطفا در این ...
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 

کولرگازی: بررسی و خرید کولرگازی ال جی | ال جی ایران - LG.com
https://www.lg.com › ... › سیستم‌های تهویه مطبوع دیواری (اسپلیت)

با سیستم‌ تهویه مطبوع دیواری اسپلیت می‌توانید در کمترین زمان اتاقی خنک برای خود محیا کنید. منا
تا زمانی که سایت‌های اینترنتی وجود دارند، مرورگر یکی از نیاز‌های اصلی هر فرد به شمار می‌آید که مطمئناً دلیل آن برای شما مشخص و روشن است.
برای دسترسی به محتوای هر سایتی باید از مرورگر کمک بگیرید تا صفحه موردنظر را اجرا کند.ایران بیشترین کاربر اینترنتی را در خاورمیانه دارد، به این معناست که بیشترین استفاده از مرورگر را در خاورمیانه دارد.
ازآنجایی‌که بسیاری از فعالیت‌های ما در اینترنت به کمک مرورگر انجام می‌شود باید کمی در انتخاب مرورگر
این مسابقه کی برگذار می شود؟
این مسابقه از همین اکنون آغاز می شود و شما تا تاریخ 1398/05/31 بازی خود را به ما تحویل دهید.
بازی را چگونه باید تحویل داد؟
شما می تواند بازی خود را در یکی از آپلود سنتر ها آپلود کرده و برای ما لینک آن را بفرستید.
چند نمونه آپلود سنتر:
بیان باکس
پیکو فایل
مگا
با چه موتوری باید بازی را ساخت؟
هر موتوری که دوست دارید.
چه جایزه ای به برنده داده می شود؟
بازی برنده در وبلاگ به طور عمومی قرار داده می شود و همه مردم می توانند آن را ب
قیمت کولر گازی 30000 ال جی - بانه انتخاب
قیمت کولر گازی 30000 ال جی {اینورتر و کم مصرف با گرید A+++}کولر گازی 18000 ال ... اگر شما قصد تهیه و خرید کولر گازی 24000 ال جی در بانه را دارید لطفا در این ...
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 

کولرگازی: بررسی و خرید کولرگازی ال جی | ال جی ایران - LG.com
https://www.lg.com › ... › سیستم‌های تهویه مطبوع دیواری (اسپلیت)

با سیستم‌ تهویه مطبوع دیواری اسپلیت می‌توانید در کمترین زمان اتاقی خنک برای خود محیا کنید. منا
چگونه مرورگر CryptoTab را مرورگر پیش فرض من قرار دهم؟در رایانه خود ، روی منوی Start کلیک کنید.روی تنظیمات کلیک کنیدبرنامه های پیش فرض خود را باز کنید:نسخه اصلی: روی برنامه های پیش فرض System کلیک کنید.بروزرسانی سازندگان: روی برنامه های پیش فرض برنامه ها کلیک کنید.در پایین ، در زیر "مرورگر وب" ، بر روی مرورگر فعلی خود کلیک کنید.در پنجره "انتخاب یک برنامه" ، بر روی مرورگر CryptoTab کلیک کنید.برای اینکه بعداً مرورگر CryptoTab را باز کنید ، میانبر را به نوار وظیفه خو
مرورگرهای اینترنتی

تقویم 
دانلود باد صبا از مایکت
مدیریت فایل
files by google - solid explorer
انتخاب من solid explorer full  دانلود از سایت farsroid

نمایش عکس و فیلم 
google photos - piktures - memoria - simple gallery pro
انتخاب من google photos
دانلود نسخه گالری پرو از سایت فارسروید  - گوگل فوتوز از google play
سرعت google photos خیلی خوبه . اگه تو تنظیم اندازه تصویر برای پس زمینه مشکل داری
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

رادﻮﻟﻮژی ﺳﺴﺘﻢ ﻫﺎی
ﺳﺴﺘﻢ ﻫﺎی. رادﻮﻟﻮژی. اﺷﻌﻪ اﺲ ﺎ رﻧﺘﻦ در ﻃﺒﻌﺖ وﺟﻮد ﻧﺪارد و ﺑﺮای ﺎرﺑﺮد ﺰﺷ ، اﻦ ﺮﺗﻮﻫﺎ ﺑﺎﺪ ﺑﻪ وﺳﻠﻪ ﻻﻣﻬﺎ ﻪ ﺑﺮای اﻦ. ﻣﻨﻈﻮ. ر. ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه. اﻧﺪ ﺗﻮﻟﺪ ﺷﻮد. در ﻻﻣ ﻣﻮﻟﺪ اﺷﻌﻪ اﺲ ﻪ ﻇﺎﻫﺮی ﺷﺒﻪ ...

اﺻﻮل ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎی رادﻳﻮﻟﻮژی و ﺗﺼﻮﻳﺮﺮ ﺰﺷﻜﻲ
اﺻﻮل ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎی رادﻳﻮﻟﻮژی و ﺗﺼﻮﻳﺮﺮ. ﺰﺷﻜﻲ. ﻓﺼﻞ ﻧﻬﻢ. : ﺗﺼﻮﻳﺮﺑﺮداری
Adobe Flash Player 32.00.303 Final x86/x64 Win/Mac فلش پلیر نرم افزار معروفیست که مورد نیاز تمام مرورگر هاست. شما برای مشاهده کلیپ های سایت های اشتراک ویدیو (مانند یوتیوب )، تبلیغات سایت ها، انجام بازی های آنلاین و … به نرم افزار فلش پلیر نیاز دارید.

برنامه فلش پلیر برای مرورگرهای گوگل کروم Google Chrome ، موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox، نت اسکیپ Netscape، سافاری Safari، اینترنت اکسپلورر Internet Explorer، اپرا Opera،  AOL، + اجرای فایلهای فلش در ویندوز XP و 7 و 8 و 10 مورد نیاز و قابل نصب می
آموزش ریست کردن مرورگر گوگل کروم Google Chrome

نحوه ری استارت کردن مرورگر کروم
بازگشت به تنظیمات اولیه در مرورگر کروم
می تواند در شرایط مختلفی مفید واقع شود برای مثال مرورگر شما به مرور
زمان سنگین می شود و ممکن است سرعت آن کاهش پیدا کند در چنین شرایطی کروم
دیگر کارایی اولیه خود را نخواهد داشت. همچنین در مواردی نیز ممکن است
خطایی در مرورگر به وجود آمده باشد که در زمان جست و جو در اینترنت شما را
دچار مشکل کند. در چنین شرایطی ریست مرورگر کروم می تو
مرورگر اکسپلورر ساخت شرکت مایکروسافت و اولین مرورگر وارد  شده در ایران است.این مرورگر یکی از قدیمی ترین مرورگرهای دنیاست و قبل از واردشدن مرورگرهای سافاری و فایرفاکس ساخت و تولید شده است. متأسفانه تا الانه با اینکه علم در تکنولوژی و رایانه پیشرفت چشم گیر و بزرگی کرده اما هنوز در بعضی از سایت های ذولتی تنها با این مرورگر قابل استفاده هستند.                                                                                      

مرورگر اکسپلورر ساخت شرکت مایکروسافت و اولین مرورگر وارد  شده در ایران است.این مرورگر یکی از قدیمی ترین مرورگرهای دنیاست و قبل از واردشدن مرورگرهای سافاری و فایرفاکس ساخت و تولید شده است. متأسفانه تا الانه با اینکه علم در تکنولوژی و رایانه پیشرفت چشم گیر و بزرگی کرده اما هنوز در بعضی از سایت های ذولتی تنها با این مرورگر قابل استفاده هستند.                                                                                      

Opera
 مرورگر اپرا برای کاربری‌ های عمومی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌ آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌ تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به طور رایگان عرضه می‌گردد. اپرا به صورت یک پروژه تحقیقاتی در شرکت تله‌نور، بزرگترین شرکت ارتباطی نروژی، پا به عرصه وجود گذاشت. اجزای اصلی اپرا عبارتند از
همراهان گرامی ! جهت دسترسی به سامانه ساجد به نشانی sajed.divan-edalat.ir لطفا فقط از آخرین ورژن مرورگر #کروم #google_chrome استفاده نمایید و از مرورگر های #internet_explorer ، #mozilla_firefox و سایر مرورگر ها استفاده نکنید
لینک دریافت آخرین ورژن مرورگر کروم :
* https://www.google.com/chrome
* https://soft98.ir/internet/web-browser/244-google-chrome.html
دانلود مرورگر Firefox(فایرفاکس) بهترین برنامه اندروید 
مرورگر فایرفاکس محصولی قدرتمند و رایگان از شرکت موزیلاست که مدت هاست به عنوان یکی از بهترین مرورگرها در نسخه ویندوز شناخته می شود.
اما پس از محبوبیت بالای اندروید، موزیلا تصمیم گرفته است این مرورگر منحصربفرد را برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر کند تا تجربه یک وبگردی متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورد.
مرورگر سریع و امن فایرفاکس(Firefox fast & private) در محیطی ساده اما قدرتمند تمامی انتظارات
اولین کتابی که در زمینه دفاع مقدس خواندم این کتاب بود.اصلا یادم نیست چه شد خریدمش آخه سال 89 بود ولی یادم هست که از مناطق راهیان نور جنوب خریدم، اروندکنار
لازم میدونم که به پرتیتراژ بودن کتاب اشاره کنم، آن هم بدون حمایت رسانه‌ای.
در مجموع کتاب خوبی است ولی مهمتر از همه شخصیت شهید برونسی هستش؛ پیشنهاد میکنم فیلم این شهید رو هم ببینید؛ به کبودی یاس

بسم الله الرحمن الرحیم
 Google Chrome
 گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد.مرورگر Google Chrome بر پایه هسته مرورگر اپن‌سورس WebKit نوشته شده است. از امکانات و قابلیت های Google Chrome می توان به Tabbed browsing، امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلورر و Speed Dial
این مرورگر درسال 2008 ارائه شده است و متعلق به شرکت گوگل است. این مرورگر یکی از بهترین مرورگرهای دنیاست و در بین مردم سهم بسیارخوبی در زمینه ی طرفدار و استفاده کنندگان دارد. بعضی از خصوصیات این مرورگر و ستاره هایی که در زمینه های مختلف گرفته است را می بینید.

در این قسمت میخواهیم شما را با مرورگر محبوب آیفون, safari برای گوشیهای اندروید آشنا بکنیم. شما میتوانید هم اکنون این مرورگر را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید
حجم مرورگر: 2.3mb
فرمت: apk
لینک دانلود رایگان: https://drive.google.com/open?id=1t0-HEI6bJneHtXRwELR6z-ORWqJFUHOL

در این قسمت میخواهیم شما را با مرورگر محبوب آیفون, safari برای گوشیهای اندروید آشنا بکنیم. شما میتوانید هم اکنون این مرورگر را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید
لینک دانلود رایگان: https://drive.google.com/open?id=1t0-HEI6bJneHtXRwELR6z-ORWqJFUHOL
از این لینک https://get.cryptobrowser.site/11562879 مرورگر کریپتو رو دانلود و نصب کن
مرورگر کریپتو رو اجرا کن
 با جیمیل لاگین کن
روی آیکون C بالا سمت راست کلیک کن
نوار Mining رو به سمت max حرکت بده 
تبریک میگم شما در حال استخراج بیت کوین هستید و میتونی با انتقال به کیف پول دیجیتالی خودت، بیت کوین رو ذخیره کنی.

طراحی سایت  سینک شدن یعنی چی(معنا همگام سازی)؟تولید هماهنگی بین یکسری مبداء گوناگون را همگام سازی یا این که Synchronization میگویند، بطور مثال وقتی که بخواهیم به‌این سوال جواب دهیم که همگام سازی نشانی اینترنتی یعنی چی؟ به پیکربندی اینترنت میل با قابل انعطاف افزارهای کلاینتی نظیر outlook اشاره خوا هیم کرد.
در‌این حالت هر هنگامی آدرس اینترنتی تازه وارد شود اپلیکیشن outlook نیز آپ تو دیت گردیده و آن را اخذ می‌نماید و بقیه فلدرهای مو جود با فلدرهای اینتر
ا وجود اینکه بالا رفتن نسل های ارتباطی باعث افزایش سرعت تبادل اطلاعات نیز به طرز قابل توجهی شده است و اپراتورها با پشتیبانی شبکه LTE 4Gکه سرعت و کیفت بیشتر نسبت به ADSL دارد . سیاری از گوش یهای هوشمند هستند که قابلیت پشتیبانی از شبکه اینترنت LTE 4G را ندارند و اغلب گوشی‌های قدیمی‌تر محدود به پشتیبانی از شبکه ۳G هستند. در این شرایط است که بیشتر با مشکل کمبود سرعت اینترنت سیم کارت رو به رو می‌شوید. اما روش هایی وجود دارد که باعث افزایش سرعت اینترنت س
گاهی اوقات برای مبتدیان و یا حتی کسانی که از ما بوده اند این کار را برای مدتی انجام داده اند، ممکن است دشوار باشد که نحوه استفاده از پی اچ پی و جاوا اسکریپت را برای ایجاد صفحه درست انجام دهید. من اغلب باید متوقف و خودم را از اصول اولیه یاد بگیرم.
HTML و جاوا اسکریپت (که شامل کتابخانه های جاوا اسکریپت، مانند jQuery و یا Scriptaculous)، زبان های کلاینت هستند. این بدان معنی است که مرورگر مسئول اجرای کد HTML و جاوا اسکریپت است. به همین دلیل است که ما می بایست صفحا
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
هنگام استفاده از مرورگر خود ، Bitcoin کسب کنیدCryptoTab اولین مرورگر جهان است که دارای ویژگی معادن داخلی است. این امکان را به شما می دهد که فقط با مراجعه به سایت ها ، تماشای فیلم یا چت آنلاین ، cryptocurrency را بدست آورید. مرورگر جدید CryptoTab را با الگوریتم معدنی بهبود یافته امتحان کنید ، در مقایسه با برنامه افزودنی Google Chrome ، هشت برابر سریعتر از معادن خود استفاده کنید.CRYPTOTAB مرورگراز استخراج کامل سرعت با نسخه دسک تاپ CryptoTab لذت ببریدمرورگر جدید CryptoTab را با ویژگ
و حالا می رسیم به یکی از بهترین و پیشرفته ترین مرورگرهای جهان یعنی فایرفاکس.فایرفاکس توسط یک سازمان غیرانتفاعی توسعه‌یافته که اسم آن موزیلا  است. اسم این سازمان به گونه ای معروف است که بعضی ها حتی اسم این مرورگر را موزیلا می نامند. این مرورگر به‌خوبی شناخته‌شده و مدت‌هاست جایگزین مطلوب برای رقبای خود از جمله گوگل، مایکروسافت و اپل است. این مرورگر در سال 2018 به عنوان بهترین مرورگر انتخاب شده است.

و حالا می رسیم به یکی از بهترین و پیشرفته ترین مرورگرهای جهان یعنی فایرفاکس.فایرفاکس توسط یک سازمان غیرانتفاعی توسعه‌یافته که اسم آن موزیلا  است. اسم این سازمان به گونه ای معروف است که بعضی ها حتی اسم این مرورگر را موزیلا می نامند. این مرورگر به‌خوبی شناخته‌شده و مدت‌هاست جایگزین مطلوب برای رقبای خود از جمله گوگل، مایکروسافت و اپل است. این مرورگر در سال 2018 به عنوان بهترین مرورگر انتخاب شده است.

کریپتو تب چیست؟
کریپتوتب یک افزونه و یک مرورگر است که در هنگام وب گردی به شما این امکان را می دهد تا به وسیله آن بیت کوین استخراج کنید. کریپتو تب  در واقع یک شبکه هرمی و یک ترفند پانزی است؛ البته این به آن معنا نیست که اسکم و کلاه برداری باشد، اما سودی که از آن بدست می آید بسیار ناچیز است. برای برداشت، شما میتوانید بیت کوین هایی که از این طریق استخراج کردید را به کیف پول خود منتقل نمایید. برای انتقال، حداقل باید ۱۰۰۰ ساتوشی (معادل ۰.۰۰۰۰۱ بیت ک
برچسب به زبان HTML
برچسب های HTML عناصر HTML هستند که به ما امکان نوشتن یک سند HTML را می دهند.
برچسب ها برای چیست؟
نحوه نوشتن برچسب ها در یک سند HTML
انواع برچسب ها به زبان Html
ویژگی های برچسب
لیست برچسب ها
برچسب ها برای چیست؟
برچسب های HTML به شما امکان می دهد یک ساختار منطقی - سلسله مراتبی بسازید تا نمایش محتوای محتوای متن نمایش داده شده در صفحه مرورگر را سازماندهی کنید.
به عنوان مثال . برچسب ها به ما این امکان را می دهند که یک جمله را به صورت پررنگ یا با ق
راه های زیادی برای جمع کردن عضو هست. مثلا با انتشار لینک خود در کانال ها و گروه ها و یا وبلاگ یا وبسایت ها همچنین آموزش های ویدیویی که میتونید در یوتوب یا آپارات قرار بدید. نحوه کار با سایت cryptotab را در ادامه به صورت مفصل برای شما توضیح خواهیم داد.
برای ثبت نام روی لینک زیر بزنید.
CryptoTab
نحوه کار با سایت cryptotab و نحوه کسب بیت کوین رایگان 
ابتدا کامپیوتر را روشن کرده و بعد از بالا امدن سیستم و روشن کردن ف ی ل ت ر ش ک ن تان، روی لینک زیر کلیک کنید و اینت
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
اگر شما اهل وبگردی یا استفاده از فضای اینترنت باشید و ابزار این کار رو نرم افزار شرکت موزیلا به نام فایرفاکس انتخاب کردید، متوجه شدید که به دلایلی که خارج از حوصله این نوشته هست، بخش افزونه‌های این مرورگر از کار افتاد!
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
اگر شما اهل وبگردی یا استفاده از فضای اینترنت باشید و ابزار این کار رو نرم افزار شرکت موزیلا به نام فایرفاکس انتخاب کردید، متوجه شدید که به دلایلی که خارج از حوصله این نوشته هست، بخش افزونه‌های این مرورگر از کار افتاد!
ادامه مطلب
در حال حاضر گزینه ورود به حساب iCloud فقط از طریق دسترسی به
نسخه دسکتاب آن از سایت icloud.com است و شما براحتی می توانید یک مرورگر
در کامپیوتر و یا سیستم مک خود باز کنید و وارد سایت iCloud شوید, اما وقتی
که برای دسترسی به iCloud از طریق آیفون یا آیپد تلاش می­ کنید در مرورگر سافاری و یا کروم شما فقط گزینه های Set up iCloud ,find my iphone و find my friends را خواهید دید و هیچ گزینه­ ای برای به ورود iCloud پیدا نمی­ کنید که که باعث تعجب کابران در مورد چگونگی ورود به iCloud در iphon وipad می
Mozilla Firefox
مرورگری امن قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالا میباشد. نسخه جدید این مرورگر با نام Mozilla Firefox Quantum با سرعت 2 برابر نسبت به نسخه های پیشین و مصرف کمتر رم تا حدود 30% منتشر شده است. مرورگر محبوب فایرفاکس را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است.توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز
در رابطه با مشکل باز نشدن سایت ها در مرورگر های گوشی چند روش را معرفی میکنیم که احتمال 90 درصد به حل مشکل شما کمک میکند.این مشکل زمانی که شما وارد مرورگر خود مثلا مرورگر کروم میشوید با اخطار "no internet" یا "you are offline"مواجه میشوید که مشکل چندان جدی ای نیست و به راحتی قابل حل شدن است.در ادامه به علت این اخطار و روش های حل آن میپردازیم با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
مرورگر سافاری ساخت شرکت اپل است. اما شاید کاربران تا به حال اسم سافاری را نشنیده باشند اما این مرورگر در سال 2012 ساخته شده و یکی از جدید ترین مرورگرهاست. اما بعد ها فقط روی دستگاه های اپل نصب می شد که بعد تر این قانون لغو شد.

مرورگر سافاری ساخت شرکت اپل است. اما شاید کاربران تا به حال اسم سافاری را نشنیده باشند اما این مرورگر در سال 2012 ساخته شده و یکی از جدید ترین مرورگرهاست. اما بعد ها فقط روی دستگاه های اپل نصب می شد که بعد تر این قانون لغو شد.

مرورگر کروم سهم بیشتر بازار را از کاربران به خود اختصاص داده اما این بدان معنا نیست که پس بهترین مرورگر برای شماست گرچه شاید اینطور فکر کنید اما باید یک تجدید نظر بکنید چون با آپدیت هایی که داده از رم خیلی استفاده میکند و جدیدا خیلی هنگ میکند در مقابل سهم مرورگر فایرفاکس که بزرگترین رقیب گوگل کروم محسوب می شود در طول سال 2018 به نسبت 10 درصد ثابت مانده است. حالا در ادامه قصد داریم به 7 دلیل تغییر از گوگل کروم به فایرفاکس اشاره کنیم.

ادامه مطلب
گوگل از هرکدوم در ترجمه چگونه استفاده میکند؟
neural matching به گوگل برای ارتباط دادن بهتر کلمات در جستجوهای سئو کمک میکند ، در صورتیکه RankBrain به گوگل برای ارتباط دادن بهتر در مفهوم ها کمک میکند .
اخیرا ما زیاد درباره neural matching گوگل شنیدیم اما حقیقت اینکه ما زیاد درباره گوگل که neural matching چی هست و گوگل چگونه از آن برای سئو استفاده میکنه رو نمیدونیم.
گوگل به برخی از سوالات برای ما جواب داده،و و اون جوابها رو در حساب توئیتر @SearchLiaison پست کرده تا سعی کنه وا
Download Joker 2019 Full Movie In Hindi Dubbed | 720p ...

https://www.youtube.com › watch
 - ترجمه این صفحه
▶ 3:05
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - بارگذاری توسطTotal Tech
(Previous link is expired) https://uploadbaz.net/u3d4017woa96 (New Link )
وارد نشده: HC ‏#english ‏दोहरी ‏ऑडियो
Joker (2019) HC 720p HDRip [Hindi-Dub] Dual-Audio x264 ...

https://www.reddit.com › user › comments › joker_2019_...

ترجمه این صفحه۱۷ ساعت پیش - megafilefactory.info/Joker (2019) HC 720p HDRip [Hindi-Dub] Dual-Audio x264 1XBET - KatmovieHD.
وارد نشده: #english ‏दोहरी ‏ऑडियो
FILMBD.NET | Bollywood Hindi Dubbed Dual Audio Hd ...

https://www.filmbd.net

ترجمه ا
در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه زبان رایانه خود را تغییر دهید. این متن را که در منوها و پنجره ها استفاده می شود، تحت تاثیر قرار می دهد. شما می توانید این کار را در هر دو کامپیوتر ویندوز و مک انجام دهید. تغییر زبان پیش فرض رایانه شما زبان برنامه های مرورگر اینترنت شما یا سایر برنامه ها را تغییر نخواهد داد.
ادامه مطلب
سلام با این سایت روزانه میتونید بین 1000تا10000 ساتوشی رایگان بدون داشتن زیرمجموعه ماین کنید
ثبت نام خاصی نداره فقط باید مرورگرشو دانلود کنید که مرورگر پرسرعت و ایمنی هست 
صفحه ماین کنار مرورگر مشخصه و همونجا گزینه برداشتو و زیرمجموعه گیری هم میبینید
واریز به هر ولت بیت کویینی بدون دردسر حداقل موجودی برای برداشت 3800000ساتوشی
تنها با 1 نفر زیرمجموعه 15% گیفت هدیه به اکانت شما اضافه خواهد شد ..دوستانی که باخرید ایپی اشنایی دارندسود خوبی ازین سایت م
در این مطلب نحوه تقسیم و تفکیک سلول ها و رشته های متنی را با استفاده از فرمول ها و ابزارهای اکسل توضیح میدهد. شما در این مطلب نحوه جداسازی متن را با استفاده از کاما، فاصله یا هر جداکننده دیگری و همچنین نحوه تقسیم یک رشته را به متن و عدد فراخواهید گرفت.
ادامه مطلب
نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی اگر می خواهید بدانید که نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی چگونه است توصیه می کنیم مطلب زیر را به خوبی مطالعه فرمایید. جابجایی اسباب و اثاثیه می تواند از همان ابتدا یک تجربه واقعاً آزار دهنده باشد. اولین کاری که […] نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی
منبع : سپند بار

قرعه کشی بزرگ  شرکت   great bit
این قرعه کشی  در دو مرحله  انجام میشود
جوایز ما در این قرعه کشی:
یک میلیون ریال پول نقد.ده هزار ممبر برای کانال یا گروه تلگرامی.اشتراک درجه یک یک ماهه افزایش بازدید سایت .در (great bit)
⏰زمان برگزاری مرحله اول این قرعه کشی :1399/05/05
⏰ زمان برگزاری مرحله دوم این قرعه کشی :1399/06/20
⚙️شرایط شرکت در این قرعه کشی:
⬅️  افرادی که قصد شرکت در این قرعه کشی فوق العاده را دارند  ابتدا باید شانس جمع آوری کنند.   
 چگونگی جمع آوری ش
چگونه نحوه استفاده از AIRDROP

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop

چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه های Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب
وقتى مى خوام عکس پست کنم مینویسه:
کاربر گرامی به نظر می رسد از صندوق بیان خارج شده اید.لطفا در ابتدا به مرکز مدیریت صندوق بیان وارد بشوید.در صورتی که مشکل برطرف نگردید، کوکی های (مربوط به صندوق بیان)مرورگر خود را حذف نموده و مجددا تلاش نمائید.ضمنا بررسی نمایید که third party cookies در مرورگر شما فعال باشد

چى کار کنم؟ 
کسى مى دونه؟ 
فیلم آموزشی جلسه اول
محتوا
آشنایی با انواع پایگاه داده در وب
آشنایی با MySQL و نحوه راه اندازی و تنظیمات اولیه آن
نحوه ایجاد یک دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه ایجاد یک جدول در دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه تعریف فیلدهای جدول با دستورات SQL و Wizard
صفحات 177 الی 194 کتاب درسی

خانه اپرای سیدنی به بادبان­‎های کشتی و صدف‎ های دریایی تشبیه شده است. این بنای زیبا نماد کشور استرالیا و شهر سیدنی است. مجموعه خانه اپرای سیدنی دارای 5 سالن تئاتر، 5 سالن تمرین نمایش، 2 سالن اصلی، 4 رستوران و فروشگاه‎های متنوع است.
این ساختمان در 20 اکتبر سال 1973 توسط ملکه الیزایت دوم افتتاح شد و مدال طلای موسسه رویال آرشیتکت استرالیا به"یورن اوتزان "معمار و طراح دانمارکی این بنا تعلق گرفت.
در این محل همواره می‌توانید انتظار اجرای مشهورترین و
اولین و ساده‌ترین روشی که برای افزایش سرعت مرورگر کروم می‌توانیم به آن اشاره کنیم، راه اندازی مجدد آن است. قبل از هر چیزی باید بگوییم که در این روش، هیچ یک از تب‌های باز شده توسط شما در مرورگر از دست نمی‌رود. اما لازم است قبل از بستن کروم، مراحل زیر را انجام دهید:
1- وارد Setting کروم شده و به بخش onStartup بروید. برای این کار می‌توانید مستقیما آدرس chrome://settings/onStartup را وارد کنید.
2- حالا در این بخش، گزینه Continue where you left off را تیک بزنید.
حالا با خیال را
برای ادامه توضیحات به ادامه مطلب مراجعه کنید.
سلام، دوستان تغییر هدر وبلاگ برای اکثر قالب های بیان بلاگ یکی هست و از یه قانون پیروی میکنه، من سعی میکنم یه آموزش کلی راجب نحوه تغییر هدر بدم، و در آخر یه قالب رو با هم هدرش رو عوض میکنیم
و در آخر یک ویدئو از نحوه عوض کردن هدر های تمام صفحه براتون قرار دادم:)
،اگر مشکلی پیش اومد میتونید سوالتون رو از قسمت نظرات بپرسید تا راهنماییتون کنم:) ، با ما همراه باشید در ادامه مطلب

ادامه مطلب
با سلام دوستان میخوام یک مطلب تکمیلی درمورد مرورگر کریپتوتب براتون بنویسم طرز کار این مرورگر اینجوره که میاد با استفاده از سی پی یو کامپیوتر یا لبتاب یا موبایل و... کد بیت کوین رو تولید میکنه به طوری که مانند دلار بتونید در صرافی ها بفروشید حالا چجوری سرعت تولید بیت کوین رو ببریم بالا دو راه حل هست راه حل اول اینه که شروع به جمع کردن زیر مجموعه کنید وقتی از لینک بالا مرور گرو دانلود و نصب کردید و روی ایکون نارنجی بالای صفحه کلیک کردیم و ماینین
عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کلیه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهایت به کدهای HTML تبدیل شده و توسط مرورگر نمایش داده می شوند.
به عبارت دیگر مرورگر ها هیچکدام از کدها و کنترل های سمت سرور همچون کدهای asp و php را نمیشناسند و کد قابل فهم برای آنها اچ تی ام ال می باشد.

لینک دانلود رایگان: https://2ad.ir/b8cl8
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید. ممکن است بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) صفحه ی تبلیغاتی برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ب
نحوه اجرای دیوار سبزدیوار سبز از جمله فناوری هایی است که در سال های اخیر در ایران رواج پیدا کرده است. دیوار سبز اهمیت فراوانی هم از نظر زیست محیطی و هم از لحاظ زببایی بصری دارد. مهم ترین عاملی که در دیوار سبز به چشم می خورد نحوه اجرا و نگهداری از آن است که فاکتورهای فراوانی را در برمیگیرد. در ادامه به فاکتورهای نحوه اجرای دیوار سبز و نگهداری از آن و مراحل ساخت دیوار سبز می پردازیم.
Firefox
 مرورگر موبایل بهترین گشت و گذار را در گوشی موبایل شما به ارمغان می آورد. سریع بودن، راحتی در استفاده و سفارشی کردن، به همراه داشتن آخرین موارد امنیتی و ویژگی های حفظ حریم خصوصی از جمله مواردی است که به شما در آنلاین بودن امن کمک می کند. این مرورگر موبایل از آخرین استانداردهای وب نظیر HTML، CSS و jаvascript و همچنین APIها پشتیبانی می کند. با مرورگر فایرفاکس برای موبایل، شما می توانید تاریخچه ها، بوک مارک ها و کلمه های عبور بین کامپیوتر و موبایل خو
Maxthon Browser از امنیت و قابلیت‌های متنوعی در باگذاری صفحات وب بهره می‌برد. با استفاده از مرورگر مکستون می‌توانید به راحتی صفحاتی را که با صفحه نمایش موبایل سازگار نیستند را بدون مشکل و از بین رفتن چینش آن، اجرا نموده و مطالعه کنید
ادامه مطلب
Google Chrome
 گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد. مرورگر Google Chrome بر پایه هسته مرورگر اپن‌ سورس WebKit نوشته شده است. از امکانات و قابلیت های Google Chrome می توان به Tabbed browsing، امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلورر و Speed Dial در مرورگر اپرا اشاره ن
یکی از دغدغه های همه ی انسانها حضور در جمع های مختلف و نحوه صحبت کردن است .
اینکه چگونه بتوانیم در یک جمع بدرخشیم، خواه ناخواه به نحوه صحبت کردن ما و تک تک واژها و جملاتی بستگی دارد که ادا خواهیم کرد.
شاید در وهله اول حضور ما در جمع به نسبت ظاهر ما مورد قضاوت قرار گیرد، اما آنچه بعد از ترک ما در مجلس بیش از همه در اذهان نقش می بندد کلام و نحوه ی ادای کلام ماست .
از مهم ترین مهارت های صحبت کردن در جمع میتوان به موارد ذیل اشاره داشت .

ادامه مطل
در این مطلب به دستورالعمل استفاده از ماسک n95 و ffp2 و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار و تنفسی هوا می پردازیم :

نکته بسیار مهمی در استفاده از ماسک n95 و ffp2 وجود دارد و آن دانستن دستورالعمل و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار به شکل صحیح است

ادامه مطلب
آنچه راه چپ به ما آموخته است: خلق یک شیطان بزرگ و انداختن تقصیرها و کوتاهی‌های خویش بر دوش او. در جهاد اصغر باختن، و از ترس نور به تاریکی پناه بردن.
آنچه راه راست به ما آموخته است: شیطان بزرگ نفس من است، و آنگاه چشم و گوش و دل و جان بر جهان بستن، هراس از زیستن و سر به گریبان زهد و خوف فرو بردن، دامن از زندگی و تجربیات نو کشیدن و نامش را جهاد اکبر نهادن. از ترس تاریکی، دامن نور را به چنگ فشردن.
آنچه راه عشق می‌آموزاند: زندگی را به تمامی زیستن، بی هر

بوکمارک کردن وبسایت در iPad

بوکمارک کردن وبسایت در iPad

اپل آیپد مرورگر Safari را در تمامی نسخه های iOS دانلود می کند تا بتوانید دقیقاً همانند آنچه در رایانه یا لپ تاپ خود انجام می دهید ، در وب سایت ها گشت و گذار کنید. بوکمارک سایتها در iPad کمی با نحوه انجام این کار در رایانه متفاوت است.
ادامه مطلب
فرض کنید شما بازدیدکننده ی یک سری از وبلاگ ها و وبسایت ها هستید .. بعد از یه سری مشخصات و ظواهر اون وب خوشتون نمیاد ، هر چی هم به مدیر اون وب می گید که فلانی فونت رو عوض کن ، سایز رو تغییر بده ، رنگ بک گراند رو تیره تر کن اصلا مدیر به حرفتون گوش نمی ده یا حتی شاید با روش این کار آگاهی نداشته باشه !
یه افزونه هست بنام Custom Style Script که با نصب شدن روی مرورگر می تونه این مشکل رو حل کنه !
با نصب این افزونه ، می تونید یک سری کدهای سی اس اس و جاوااسکریپت برای هر
برنامه Maxthon Web Browser عنوان مرورگری برای سیستم عامل اندروید است که امروز در زمره بهترین مرورگرهای حال حاضر دنیا برای این سیستم عامل قرار دارد . مرورگر مکستون بروزر بسیار سریع ، پر قدرت و امن است و همین موضوع وب گردی را با استفاده از این مرورگر بسیار لذت بخش تر می کند .
ادامه مطلب
نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی یکی از چالش برانگیز ترین مراحل است که نیاز به دقت و حوصله زیاد دارد. بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام جابجایی و اسباب کشی به نظر ساده و راحت است […] نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی
منبع : سپند بار
خب اول باید ابزار مورد نیاز را داشته باشیم مانند مرور گر کریپتوتب که به صورت لینک در هر جای صفحه ما پیدا میشود. 1: روی لینک کلیک میکنید و شروع به دانلود مرورگر که حجم کمی هم دارد میکنید سپس بعد از دانلود مرورگر آن را نصب میکنید . 2: وارد مرورگر میشوید و دکمه مورد نیاز را که ما را به صفحه مورد نظر میبرد را میفشاریم مانند این تصویر .اون دکمه زرد رنگ سکه مانند که در بالای صفحه هستش.
3:بعد از کلیک بر روی ان دکمه صفحه ای برای شما به این شکل نمایش داده میش

بدون شک مرورگر Google Chrome را می‌توان یکی از محبوب‌‌ترین مرورگرهای حال حاضر دنیای وب دانست. در این ترفند قصد داریم به معرفی لیستی کامل از میان‌برهای موجود در این مرورگر بپردازیم. به وسیله این کلیدهای میان‌بر می‌توانید سرعت عمل خود را هنگام کار با این مرورگر بیش‌تر کرده و خود را نیز حرفه‌ای تر نشان دهید.
ادامه مطلب
چند سال پیش که یاهو از مرورگر جدیدی خودش به نام اکسیس رونمایی کرد، احتمال میرفت شهرت از دست رفته یاهو را بازگرداند و رقیبی جدی برای گوگل به شمار می رفت. اما آنچانان که پیشبینی می شد برنامه ها پیش نرفت و نتوانست با غول جستجوی گوگل رقابت کند.
هر چند یاهو هم از قدیمی های جستجوی اینترنتی بود اما فناوری پیر وجوان سرش نمی شود، بارها پیش آمده یک کمپانی نوظهور حتی قدیمی ترین غول های فناوری را به مرز ورشکستگی کشانده است.
نمونه اش کمپانی نوکیاست که سال
نحوه استفاده از فیلتر چهره در SNAPCHAT

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه در حالت سلفی از جلوه های ویژه چهره در Snapchat استفاده کنید.

مراحل :

Snapchat را باز کنید. نماد Snapchat به رنگ زرد است که یک شبح سفید روی آن قرار دارد.
ادامه مطلب
اسپند دود کنین که قراره امروز طراح وب بشین! تو این قسمت از وبلاگ زدایان امروز قراره ببینیم مرورگر ها چطور وبسایتمون رو نمایش میدن و اصلا HTML CSS که میگن چی هستش؟! پس با ما همراه باشین :)
تا حالا با خودتون فکر کردین که :
مرورگر هایی مثل فایرفاکس و گوگل کروم چطور کار میکنن؟
ادامه مطلب
چقدر به نحوه پیمایش دفترچه آزمون فکر کرده‌اید؟ پس از دردست‌گرفتن دفترچه سؤال‌ها چه کار می‌کنید؟ از کدام درس شروع می‌کنید؟ کدام درس را برای آخر می‌گذارید؟ نحوه پیمایش دفترچه آزمون نقشی مهم در رتبه‌ی کنکور شما دارد. شما باید برای آزمون‌دادن استراتژی داشته باشید. باید از همین حالا بدانید با چه رویکردی خودتان را برای آزمون آماده کنید. در این مطلب ما نحوه پیمایش دفترچه آزمون و درواقع استراتژی آزمون‌دادن را برای شما شرح خواهیم داد. به شما
مرورگر Mozilla Firefox یکی از برترین مرورگر‌های مورد استفاده تمام کاربران است. و یکی از پرچمداران نرم‌افزار های آزاد به شمار می‌آید و تمام آزادی های لازم برای این امر را به کاربران ارائه می‌کند.
از ویژگی‌هایی که این مرورگر در اختیار کاربران قرار می‌دهد می‌توان به سرعت بالای آن توجه ویژه به امنیت کاربران در اینترنت(از طریق جلوگیری از رهگیری کاربران توسط شرکت‌های تبلیغاتی و...) و قابلیت افزودن امکانات به آن توسط افزونه‌ها اشاره کرد.
Firefox برای س
دانلود Cryptotab Browser – ماینینگ بیت کوین در مرورگر اینترنت

با Cryptotab Browser می توانید به راحتی در مرورگر اینترنت خود اقدام به استخراج بیت کوین نمایید . اینمرورگر ماینینگ بیت کوین از موتور و ابزار کلی گوگل کروم استفاده مینماید و بوسیله آن میتوانید Bitcoin و ساتوشی برای خود جمع نمایید و با چند کلیک ساده آنها را به حساب های خود منتقل کنید .
درواقع جهت استخراج Bitoin ها تنها کاری که باید انجام بدید نصب این مرورگر و استفاده از آن است, مرورگر Cryptotab به صورت خو
یکی از بهترین مرورگر های حال حاضر جهان با میلیون ها میلیون کاربر!
مرورگری با رابط کاربری زیبا و ساده که با امکانات زیادی هم همراه است. این مرور گر سرعت بسیار بالایی دارد و از نظر امنیت نیز بی شک میتوانیم آن را امن ترین مرورگر بدانیم.
یک امکان جالب که این مرورگر آن را داراست قابلیت Pup-up blocker هست یعنی دیگر خبری از تبلیغات ازار دهنده نیست.
نکته جالب دیگر پشتیبانی این نرم افزار از زبان فارسی است!
برخی امکانات این مرورگر:
سرعت بالا در بارگزاری صفحات
احتمالاً تا به حال به این جستار دقت کرده‌اید که عکس ها متحرک GIF صفحات وب بی وقفه تکرار می‌شوند که برخی مواقع می‌توانند آزار دهنده باشند. وانگهی توزیع بی نهایت GIF ها مایه سنگینی صفحات و حتی افزایش مصرف باتری لپ تاپ‌ها می‌شود. در پیوسته به شما می گوییم که چگونه در مرورگر Firefox عکس ها متحرک GIF تنها یک‌بار پخش شوند.

غالباً فایل‌های GIF کوتاهی هستند و به طور قبل فرض برای نهایت بار توزیع می‌شوند، اما قطعاً شما نمی‌خواهید ده‌ها بار یک تصویر متح
<!-- Begin play online music IRMP3 - http://www.irmp3.ir -->
<audio style="width:150px" autoplay="" controls="">
  <source type="audio/mpeg" src="http://www.irmp3.ir/downloadw/s/eyJjdCI6InRGekNRN0VwekRoeDlPOUFmdUt3dVE9PSIsIml2IjoiNDgzMDljY2Q1MWYyNzNlN2FlY2Y1YzMzZWY0NzhlMDkiLCJzIjoiODZhZjgxZWE1OWQzZmU4MiJ9.mp3"></source>
  <!-- پیام مورد نظر شما در صورتی که مرورگر قابلیت پخش آنلاین را پشتیبانی نکند -->
مرورگر شما پخش آنلاین را پشتیبانی نمی کند
</audio>
<p><a title="دانلود آهنگ جدید" rel="follow" href="http://www.irmp3.ir" target="_blank">دانلود آهنگ جدید</a></p>
<!-- End IRMP3 Code -->
دانلود Cryptotab Browser – ماینینگ بیت کوین در مرورگر اینترنت

با Cryptotab Browser می توانید به راحتی در مرورگر اینترنت خود اقدام به استخراج بیت کوین نمایید . اینمرورگر ماینینگ بیت کوین از موتور و ابزار کلی گوگل کروم استفاده مینماید و بوسیله آن میتوانید Bitcoin و ساتوشی برای خود جمع نمایید و با چند کلیک ساده آنها را به حساب های خود منتقل کنید .
درواقع جهت استخراج Bitoin ها تنها کاری که باید انجام بدید نصب این مرورگر و استفاده از آن است, مرورگر Cryptotab به صورت خو
دو نحوه قرائت ذکر یونسیهنحوه قرائت معروف ذکر یونسیه اینگونه است (به جایگاه نقطه‌ویر‌گول توجه شود):«لا اله الا انت؛ سبحانکَ انّی کنت من الظالمین»اما بعضی از اساتید عرفان میفرمایند بهتر است ذکر یونسیه بدینگونه قرائت شود:«لا اله الا انتَ سبحانکْ؛ انّی کنت من الظالمین»چرا که کلمه «سبحانک» که دلالت بر تنزیه خداوند میکند، بهتر است یک نَفَس همراه با تهلیل گفته شود: «لا اله الا انتَ سبحانکْ»؛ و سپس جمله بعد که دلالت بر ظلم انسان به خویشتن میکند
  دانلود مرورگر کریپتوتب
 این مرورگر رو دانلود کنید و رایگان بیتکوین استخراج کنید.
 به کانال تلگرامی چند هزار نفری ما جهت آموزش های بیشتر ما سر بزنید: https://t.me/bitcoin1miner1

با دانلود این مرورگر شما خیلی راحت میتوانید بیت کوین استخراج کنید. این به قدرت سیستم شما بستگی ندارد بلکه به قدرت تبلیغات شما بستگی دارد. با ما همراه باشید تابا هم بیت کوین استخراج کنیم . درضمن ما برای شما در کانال تلگرامیمان به صورت رایگان تبلیغ میکنیم.

نحوه کار و کسب درآمد با سایت و افزونه مرورگر کریپتوتب (cryptotab)

به نام خدا
دوستان عزیز قبل از شروع کار و کسب بیت کوین رایگان با مرورگر کریپتوتب CryptoTab حتما تمام این مطلب رو

مطالعه بفرمایید.

تبدیل بیت کوین از کیف پول به ریال توسط چند سایت داخل ایران صورت میگیره و به سرعت برای شما تبدیل میکنن ، پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.
در این سیستم برخلاف خیلی از سیستم های دیگه به هیچ عنوان و در هیچ مرحله نیاز به پرداخت وجهی نیست. پس شما با سرمایه صفر
 user agent string  به طور خلاصه رشته‌ای است که توسط مرورگر کاربر به کارساز(سرور) ارسال میشود و اطلاعات رایانه‌ی کاربر را مشخص میکند. این اطلاعات شامل سیستم‌عامل و نسخه‌ی آن، مرورگر و نسخه‌ی آن یا برای یک بات تنها نام و نسخه‌ی آن است.البته این رشته در قرارداد(پروتکل) های دیگر نیز استفاده میشود.
ادامه مطلب
برنامه نویسی RealTime در React و Nodejs توسط Socket.io

برنامه نویسی RealTime یکی از مواردی هست که در بسیار از پروژه ها به اون نیاز داریم . قسمتهایی مثل چت آنلاین ، داشبوردهای مدیریتی ، نمایش لحظه ای اطلاعات سخت افزار ، نمایش لحظه ای قیمت ، مسابقات زنده و ... . در این آموزش قصد داریم با یک مثال بسیار ساده نحوه استفاده از Socket.io از کتابخانه های اصلی جاوااسکریپت رو با هم آموزش ببینیم . 

سلام به دوستان عزیزم .
امروز با یک آموزش بسیار مهم در عین حال زیبا و پرکاربرد و
حتما شده که روی کامپیوتر خودتان عکس یا فیلمی داشته باشید و بخواهید آن را در پیج اینستاگرامی خود منتشر کنید؟ اغلب موارد مجبور به انتقال عکس یا فیلم به موبایل به واسطه ایمیل، چت با خود در واتساپ، چت با خود در تلگرام، سرویس های ابری و … می شوید. این کار اغلب دشوار هست و زمانبر. اما روش های زیادی برای ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر وجود دارد که آنها را برایتان شرح خواهیم داد.
ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر با استفاده از مرورگرها
برای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها